MÍSTA VÝUKY - Taneční škola GREGORIADES

Přejít na obsah

Taneční kurzy probíhají v nádherných tanečních sálech, kde atmosféra kurzů je umocněna historickým půvabem krásných tanečních sálů. Všechny sály jsou moderně vybaveny a nabízí všem účastníkům nezapomenutelný taneční zážitek.
   MĚŠŤANSKÁ BESEDA NEJKRÁSNĚJŠÍ TANEČNÍ SÁL V PLZNI
MĚŠŤANSKÁ BESEDA
Měšťanská beseda je historická secesní budova, která je srdcem plzeňské kultury. Najdete zde několik nádherných tanečních sálů - Velký sál (VS), Malý sál (MS), Atrium (AT), Společenský sál, Reprezentační salonek, Primátorský salonek, Zrcadlový sál a také okouzlující secesní kavárnu. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá. Účastník tanečního kurzu pro mládež si zatančí téměř na všech tanečních sálech v Měšťanské besedě, kde ty největší taneční akce tanečního kurzu budou uspořádané ve Velkém sále. Taneční sál je vždy přizpůsoben počtu přihlášených osob do tanečního kurzu. AKCE

   VINNÉ BISTRO BESEDA SECESNÍ PROSTORY V SRDCI PLZNĚ
VINNÉ BISTRO BESEDA
Vinné Bistro v centru Plzně v krásných prostorách secesní budovy Měšťanské Besedy. Unikátní prostor pro posezení ve dvou, tematické degustace, firemní večírky nebo rodinné oslavy. Sofistikovaný vinný lístek a skvělé barové menu. Menu je zde rozdělené na stálou část „á la carte“ a každodenní nabídku různých druhů masa, polévek a zajímavých pokrmů sestavených na základě aktuální sezónní nabídky surovin. Nabídka více jak 200 druhů vín z celého světa se zaměřením na vína z Francie, Itálie, Rakouska, Německa, Španělska, Maďarska a samozřejmě České republiky. Personál má s tímto ušlechtilým nápojem letité zkušenosti, o které se s Vámi rád podělí.


   HOTEL U ZELENÉHO STROMU NEJHONOSNĚJŠÍ TANEČNÍ SÁL V NEPOMUKU
HOTEL U ZELENÉHO STROMU
Nově zrekonstruovaný hotel ve zrekonstruovaném domě u Zeleného stromu je vybaven v kategorii *** Superior. V hotelu u Zeleného stromu se nachází jeden z nejhonosnějších společenských sálů v regionu. Tyto reprezentativní prostory pojmou na 160 hostů. Společenský sál je vybaven veškerou technikou pro ozvučení a osvětlení. Je ideální variantou konference, zasedání školení, či jiné druhy setkání. Nově je zde k dispozici konferenční sál ve stylu zrekonstruované staré stodoly s kapacitou až 100 míst vlastním barem, teráskou, jezírkem a dětským hřištěm. Budova je téměř napojena na víceúčelové hřiště, dětské hřiště a součástí budovy je i předzahrádka.
   HOTEL PRÁCHEŇ SPOLEČENSKÝ SÁL, KAVÁRNA & RESTAURACE V HORAŽĎOVICÍCH
HOTEL PRÁCHEŇ
Nově rekonstruovaný objekt bývalého kina v secesním stylu. Sál je umístěn v samostatné budově areálu hotelu. Prostory jsou s přístupem denního světla a prostory možno spojit i s letní terasou. K dispozice je zde Kavárna Monroe caffé s dětským koutkem - můžete zde poobědvat i povečeřet s dětmi či si kavárnu zarezervovat pro soukromou akci a také skvělá Pizzeria Casa verde - restaurace, která nabízí pravou italskou pizzu z pece na dřevo (pec od italské firmy Pavesi s otočnou podlahou je výjimečná a v České republice ji uvidíte jen velmi vzácně), čerstvé těstoviny vlastní výroby, pokrmy z masa a sezónní speciality. Na nápojovém lístku najdete italskou kávu Carraro, výběr vín od vinařů z Čech i Itálie, domácí limonády, míchané nápoje a prémiové destiláty.
   KULTURNÍ DŮM BŘEZNICE PROSTORNÝ TANEČNÍ SÁL V CENTRU MĚSTA
KULTURNÍ DŮM BŘEZNICE
Kulturní dům v Březnici je možné považovat za kvalitní architektonické dílo významného architekta Karla Pragera. Celý komplex je umístěn jen pár kroku od centra nádherného města. Hlavní sál je spojen posuvnými stěnami s přísálím v úrovni přízemí a lze upravit dle akce a využít na rauty nebo semináře. U tanečního sálu a na balkóně jsou umístěny bary a v přízemí je umístěna prostorná šatna.

Návrat na obsah