Taneční kurzy probíhají v nádherných tanečních sálech, kde atmosféra kurzů je umocněna historickým půvabem krásných tanečních sálů. Všechny sály jsou moderně vybaveny a nabízí všem účastníkům nezapomenutelný taneční zážitek.

 

 

 

 

 

Měšťanská beseda je historická secesní budova, která je srdcem plzeňské kultury. Najdete zde několik nádherných tanečních sálů (Velký sál, Malý sál, Atrium, Společenský sál, Reprezentační salonek, Primátorský salonek, Zrcadlový sál) a také okouzlující secesní kavárnu. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá. Účastník tanečního kurzu pro mládež si zatančí téměř na všech tanečních sálech v Měšťanské besedě, kde ty největší taneční akce tanečního kurzu budou uspořádané ve Velkém sále. Taneční sál je vždy přizpůsoben počtu přihlášených osob do tanečního kurzu. Pro účastníky tanečního kurzu pro dospělé pořádáme taneční kurzy v tanečním sále Atrium a při větším počtu přihlášených osob je výuka na Malém sále. Taneční kurzy pro děti probíhají v Reprezentačním salonku.

Taneční kurzy pro mládež (Závěrečný ples & Prodloužené): Velký sál Měšťanské besedy

Taneční kurzy pro dospělé (Závěrečný ples): Malý sál Měšťanské besedy

Adresa a mapa: Měšťanská beseda, Kopeckého sady 13, Plzeň

 

 

 

 

 

 

 

Hotel U Zeleného stromu je historická budova s překrásným tanečním sálem a stylovou Švejk restaurací na pomezí Pošumaví a jižních Čech. Všechny prostory jsou moderně vybaveny. Pořádají se zde všechny prestižní společenské akce a probíhá zde výuka všech tanečních kurzů, které naše taneční škola pořádá.

 

Adresa a mapa: Hotel U Zeleného stromu, náměstí Augustina Němejce 69, Nepomuk

 

 

 

 

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2019| Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES