Taneční škola GREGORIADES byla založena před 50ti lety a tanečními kurzy prošlo již několik tisíc žáků. Zakladatelé taneční školy byli Václav Gregoriades a Jana Gregoriadesová, kteří dodnes tanec vyučují a předávají všechny informace a rady další rodinné taneční generaci. Další pokračovatelé nejznámějšího tanečního jména v plzeňském kraji jsou Nikola Gregoriades a Iveta Gregoriadesová. Naše rodinná taneční škola vychází z velice bohaté a dlouholeté tradice pořádání tanečních kurzů pro mládež. Během této doby neustále rozšiřujeme nabídku tanečních kurzů pro všechny věkové kategorie. Důraz je kladen, jak na zachování tradičních hodnot tanečních kurzů (prostorné taneční sály, kvalitní a moderní hudba, slavnostní atmosféra), tak na propracovaný styl výuky, kde jsou obsaženy všechny tance klasické, ale i tance moderní.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

Další nastupující rodinná taneční generace, která jde v tanečních krocích zakladatelů taneční školy. Styl výuku je v klasickém i moderním pojetí, které zde vypracovali zakladatelé taneční školy, kde se můžete těšit na skvělou zábavu a uvolněnou atmosférou s moderní hudbou, na kterou si s námi rádi zatančíte. Nyní můžete tyto nejmladší taneční lektory potkat ve všech tanečních kurzech, které nabízíme. Nikola Gregoriades dosáhl nejvyšší mezinárodní taneční třídy M ve sportovním tanci. Byl účastníkem několika tanečních soutěží po celé ČR a také na mezinárodní taneční soutěži v Itálii (ALASSIO OPEN). Je stále aktivním tanečníkem a účastní se na většině vystoupení TŠ GREGORIADES a vytváří choreografie pro taneční předtančení pro absolventy tanečních kurzů všech věkových kategorií.

 

 

 

 

 

 

Výuce tance se věnují více jak 50 let. Za tuto dobu vychovali řadu skvělých tanečníků a tanečnic a vypracovali systém taneční výuky, který v sobě spojuje kvalitní výuku, skvělou zábavu a uvolněnou atmosféru. Pravě Jana a Václav Gregoriadesovi vytvořili již řadu let osvědčený způsob výuky tance pro mládež a dospělé. Kvalitu výuky dokazuje několikaleté zkušenosti, které posbírali během svého života při výuce tance.

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2020 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES