Na této stránce najdete pozvánky na všechny akce, které taneční škola pro Vás připravila. Již nyní můžete pozvat své rodiče, kamarády, spolužáky a známé na naše akce, kde rozhodně nesmíte chybět. Nenechte si ujít speciální lekce a plesy, které pro Vás připravujeme během celého roku.

 

 

 

DISKOLEKCE & SELFIE & COCKTAIL PARTY & SOUTĚŽ o jízdu v LUXUSNÍ LIMUZÍNĚ.

25.3.2018 od 18:30 pro všechny taneční kurzy pro mládež. Speciální taneční lekce tanečního kurzu pro mládež. Během večera Vás naučíme diskotance a zopakujeme vše co již umíme na moderní hudbu. Proběhne zde také SELFIE soutěž, kde cenou této foto soutěže je jízda v LUXUSNÍ LIMUZÍNĚ, která Vás přiveze na LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT přímo do Měšťanské besedy a nesmíme také zapomenout na SPECIÁLNÍ COCKTAILY, které pro Vás budou připraveny během večera. Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny:  Foto1 Foto2 Foto3 Limuzína

Chcete si ještě přikoupit vstupenku na speciální COCKTAIL? Můžete zakoupit na taneční lekci do 12.3.2019.

 

 

 

 

 

2.PRODLOUŽENÁ ...aneb FASHION PARTY (2.4.2019 od 19:30). 2.PRODLOUŽENÁ bude probíhat ve Velkém sále Měšťanské besedy kde Vám k tanci a poslechu budeme hrát ty nej... taneční hity. Pozvánka pro všechny rodiče a kamarády účastníků tanečního kurzu. Celým večerem Vás provedou taneční mistři Nikola Gregoriades & Jana Gregoriadesová. Můžete se těšit na další sólo účastníků tanečního kurzu se svými rodiči, bohatý program a vyhlášení nejlepších tanečních párů. Přijďte si užít nádherný večer v překrásném tanečním sále v Měšťanské besedě v Plzni. Na tuto akci doporučujeme přijít v kostýmech nebo maskách nebo ve společenském oblečení dle předepsaného oblečení uvedeno na www.gregoriades.cz . Bohatý program!! Nenechte si ujít !! Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny: Foto1 Foto2 Foto3 Foto4

Vstupenky si budete moci zakoupit na těchto místech (prodej zahájen od 21.3.2019):

Pokladna Měšťanské besedy (Po-Pá 15:00-19:00), předprodej vstupenek vedle Informačního centra města Plzně (Po-Pá 9:00-18:00) nebo on-line v systému Měšťanské besedy zde : http://www.mestanska-beseda.cz/cz/detail.aspx?ID=3230 .

 

 

 

 

ZÁVĚREČNÝ PLES PRO DOSPĚLÉ (5.4.2019 od 19:30)(Měšťanská beseda). Slavnostní ukončení tanečních kurzů pro dospělé JARO 2019. 

Budeme tančit o pohár tanečního kurzu JARO 2019 a řadu cen od našich partnerů. Předprodej vstupenek proběhne na taneční lekci od 11.3.2019.

Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny: Foto1 Foto2 Foto3

 

 

 

 

 

LEKCE STOLOVÁNÍ & RAUT (25.4.2019 od 18:30)(Měšťanská beseda). Nenechte si ujít oblíbenou speciální LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT !

Naučíme Vás správné zásady stolování, objasníme si jak se správně chovat u stolu a nebude samozřejmě chybět slavnostní přípitek a pestrý raut mnoha chutí. Chcete si ještě přikoupit vstupenku na LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT? Máte poslední možnost na taneční lekci do 2.4.2019.

 

 

 

 

ZÁVĚREČNÝ PLES pro skupinu A (27.4.2019 od 16:00) a pro skupinu B (27.4.2019 od 19:45).

Slavnostní ukončení tanečních kurzů pro mládež JARO 2019 bude probíhat ve Velkém sále Měšťanské besedy za doprovodu tanečního orchestru DANCE BAND PLZEŇ. Pozvánka pro všechny rodiče a kamarády účastníků tanečního kurzu. Celým večerem Vás provedou taneční mistři Nikola Gregoriades & Jana Gregoriadesová.  Můžete se těšit na další sólo účastníků tanečního kurzu se svými rodiči, bohatý program a vyhlášení nejlepších tanečních párů. Budeme tančit o pohár tanečního kurzu a řadu cen od našich partnerů. Přijďte si užít nádherný večer v překrásném tanečním sále v Měšťanské besedě v Plzni. Na tuto akci doporučujeme přijít ve společenském oblečení dle předepsaného oblečení uvedeno na www.gregoriades.cz . Podívejte se na fotografie z předešlého tanečního kurzu: Foto1 Foto2 Foto3 Foto4

Prodej vstupenek bude zahájen od 4.4.2019. Vstupenky si budete moci zakoupit on-line nebo osobně. Informace budou zaslány na e-mail.

 

 

 

 

 

TANEČNÍ KURZY (PODZIM 2019). Nabídku dětských tanečních kurzů naleznete zde: taneční kurzy pro děti , pro taneční kurz pro mládež zde: taneční kurzy pro mládež , pro taneční kurz pro dospělé & vysokoškoláky zde: taneční kurzy pro dospělé  

Sledujte také naše stránky na Facebooku !! Naleznete zde další aktuální informace a fotografie z minulého tanečního kurzu.

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2019 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES