Na této stránce najdete pozvánky na všechny akce, které taneční škola pro Vás připravila. Již nyní můžete pozvat své rodiče, kamarády, spolužáky a známé na naše akce, kde rozhodně nesmíte chybět. Nenechte si ujít speciální lekce a plesy, které pro Vás připravujeme během celého roku.

 

 

 

ZÁVĚREČNÝ PLES PRO DOSPĚLÉ (5.12.2019 od 19:30)(Měšťanská beseda). Slavnostní ukončení tanečních kurzů pro dospělé PODZIM 2019. 

Budeme tančit o pohár tanečního kurzu PODZIM 2019 a řadu cen od našich partnerů. Předprodej vstupenek na taneční lekci od 18.11.2019.

Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny: Foto1 Foto2 Foto3

 

 

 

 

 

DISKOLEKCE & SELFIE & COCKTAIL PARTY & SOUTĚŽ o jízdu v LUXUSNÍ LIMUZÍNĚ.

Speciální taneční lekce tanečního kurzu pro mládež. Během večera Vás naučíme diskotance a zopakujeme vše co již umíme na moderní hudbu. Proběhne zde také SELFIE soutěž, kde cenou této foto soutěže je jízda v LUXUSNÍ LIMUZÍNĚ, která Vás přiveze na LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT přímo do Měšťanské besedy a nesmíme také zapomenout na SPECIÁLNÍ COCKTAILY, které pro Vás budou připraveny během večera. Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny:  Foto1 Foto2 Foto3 Limuzína

Chcete si ještě přikoupit vstupenku na speciální COCKTAIL? Můžete zakoupit na taneční lekci od 22.10.2019.

 

 

 

 

2.PRODLOUŽENÁ ...aneb FASHION PARTY (17. a 18.12.2019). 2.PRODLOUŽENÁ bude probíhat ve Velkém sále Měšťanské besedy kde Vám k tanci a poslechu budeme hrát ty nej... taneční hity. Pozvánka pro všechny rodiče a kamarády účastníků tanečního kurzu. Celým večerem Vás provedou taneční mistři Nikola Gregoriades & Jana Gregoriadesová. Můžete se těšit na další sólo účastníků tanečního kurzu se svými rodiči, bohatý program a vyhlášení nejlepších tanečních párů. Přijďte si užít nádherný večer v překrásném tanečním sále v Měšťanské besedě v Plzni. Na tuto akci doporučujeme přijít v kostýmech nebo maskách nebo ve společenském oblečení dle předepsaného oblečení uvedeno na www.gregoriades.cz . Bohatý program!! Nenechte si ujít !! Podívejte se na fotografie z předešlé taneční sezóny: Foto1 Foto2 Foto3 Foto4

Prodej vstupenek bude zahájen od 5.12.2019. Vstupenky si budete moci zakoupit on-line nebo osobně. Informace budou zaslány na e-mail.

 

 

 

 

 

LEKCE STOLOVÁNÍ & RAUT (19.12.2019 od 18:00)(Měšťanská beseda). Nenechte si ujít oblíbenou speciální LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT !

Naučíme Vás správné zásady stolování, objasníme si jak se správně chovat u stolu a nebude samozřejmě chybět slavnostní přípitek a pestrý raut mnoha chutí. Chcete si ještě přikoupit vstupenku na LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT? Můžete zakoupit na taneční lekci od 22.10.2019.

 

 

 

 

Slavnostní ukončení tanečních kurzů pro mládež PODZIM 2019 bude probíhat ve Velkém sále Měšťanské besedy za doprovodu tanečního orchestru DANCE BAND PLZEŇ. Pozvánka pro všechny rodiče a kamarády účastníků tanečního kurzu. Celým večerem Vás provedou taneční mistři Nikola Gregoriades & Jana Gregoriadesová.  Můžete se těšit na další sólo účastníků tanečního kurzu se svými rodiči, bohatý program a vyhlášení nejlepších tanečních párů. Budeme tančit o pohár tanečního kurzu a řadu cen od našich partnerů. Přijďte si užít nádherný večer v překrásném tanečním sále v Měšťanské besedě v Plzni. Na tuto akci doporučujeme přijít ve společenském oblečení dle předepsaného oblečení uvedeno na www.gregoriades.cz . Podívejte se na fotografie z předešlého tanečního kurzu: Foto1 Foto2 Foto3 Foto4

Prodej vstupenek bude zahájen od 9.1.2020. Vstupenky si budete moci zakoupit on-line nebo osobně. Informace budou zaslány na e-mail.

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2019 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES