Na této stránce najdete pozvánky na všechny akce, které taneční škola pro Vás připravila. Již nyní můžete pozvat své rodiče, kamarády, spolužáky a známé na naše akce, kde rozhodně nesmíte chybět. Nenechte si ujít speciální lekce a plesy, které pro Vás připravujeme během celého roku.

 

 

 

ZÁVĚREČNÝ PLES PRO MLÁDEŽ (1.5.2018 od 19:30)(Měšťanská beseda). Slavnostní ukončení tanečních kurzů pro mládež JARO 2018.

K tanci a poslechu bude hrát špičkový taneční orchestr DANCE BAND PLZEŇ. Budeme tančit o pohár tanečního kurzu a řadu cen od našich partnerů.

Rezervace posledních vstupenek na e-mailu taneční školy info@gregoriades.cz . Po skončení základního tanečního kurzu pokračujeme dál !!

 

 

 

 

TANEČNÍ KURZ POKRAČOVACÍ & SPECIÁL (JARO 2018). Pozvánka pro absolventy základního i pokračovacího kurzu (výuka od 2. a 3.května 2018). Pokračujeme dál po závěrečném plesu. Výuka opět v Měšťanské besedě. Přidáme několik nových tanců a figur a zdokonalíme co již umíme.

Online přihlášky pro mládež zde a pro dospělé zde.  Tanec pro Vás bude zábavou :-). Těší se na Vás NIKOLA GREGORIADES

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2018 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES