Na této stránce najdete pozvánky na všechny akce, které taneční škola pro Vás připravila. Již nyní můžete pozvat své rodiče, kamarády, spolužáky a známé na naše akce, kde rozhodně nesmíte chybět. Nenechte si ujít speciální lekce a plesy, které pro Vás připravujeme během celého roku.

 

 

 

SEZNAMOVACÍ PÁRTY ...aneb CO NÁS ČEKÁ V TANEČNÍCH (11.září 2019 od 19:30)(MĚŠŤANSKÁ BESEDA - VELKÝ SÁL, Kopeckého sady 13, Plzeň)

Taneční škola GREGORIADES Vás zve na SEZNAMOVACÍ PÁRTY ...aneb CO NÁS ČEKÁ V TANEČNÍCH v taneční sezóně PODZIM 2019.

Představíme Vám taneční mistry a seznámíme Vás s průběhem celého kurzu. Máme pro Vás připravenou prezentaci našich skvělých partnerů. Budete si moci prohlédnout společenské šaty pro dívky, pánské obleky pro chlapce, taneční obuv pro dívky i chlapce, ukázky účesů do tanečních a další doplňky. To vše Vám pomůže se inspirovat a správně se připravit do tanečních. Během večera se můžete těšit na módní přehlídku, prezentaci účesů a také rady, jak se  správně obléci a učesat na jednotlivé akce v průběhu kurzu. Také bude probíhat losování vstupenek o zajímavé ceny (např. POUKAZ na TANEČNÍ KURZ ZDARMA, POUKAZ na LEKCI STOLOVÁNÍ & RAUT ...a další hodnotné ceny). No a také si zatančíme DISKOTANEC.

Termín a místo akce: středa 11.září 2019 od 19:30, Měšťanská beseda - Velký sál, Kopeckého sady 13, Plzeň

Pro koho je pozvánka určena: Pro všechny budoucí účastníky tanečního kurzu PODZIM 2019 a jejich rodiče a známé. Máš kamarády, kteří se také chtějí přijít podívat? Pozvi je také a třeba se také přidají do tanečního kurzu a budete si moci spolu užít jedinečné moderní taneční.

Musím potvrdit svojí účast? Ano účast je třeba potvrdit na e-mail info@gregoriades.cz kde uvedete své jméno a příjmení a počet osob, které s tebou přijdou na SEZNAMOVACÍ PÁRTY. Vstupné pro účastníky kurzu: 100 Kč. Vstupné pro nepřihlášené, rodiče a ostatní hosty: 150 Kč.

Nenechte si ují! Připraven bohatý program i pro Vaše rodiče! Těší se na Vás celý tým Taneční škola GREGORIADES

Chcete se přihlásit do tanečního kurzu PODZIM 2019? Přihláška zde: TANEČNÍ KURZ PRO MLÁDEŽ nebo TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ

 

 

 

 

TANEČNÍ KURZY (PODZIM 2019). Nabídku dětských tanečních kurzů naleznete zde: taneční kurzy pro děti , pro taneční kurz pro mládež zde: taneční kurzy pro mládež , pro taneční kurz pro dospělé & vysokoškoláky zde: taneční kurzy pro dospělé  

Sledujte také naše stránky na Facebooku !! Naleznete zde další aktuální informace a fotografie z minulého tanečního kurzu.

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2019 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES