Na této stránce najdete pozvánky na všechny akce, které taneční škola pro Vás připravila. Již nyní můžete pozvat své rodiče, kamarády, spolužáky a známé na naše akce, kde rozhodně nesmíte chybět. Nenechte si ujít speciální lekce a plesy, které pro Vás připravujeme během celého roku.

 

 

 

1.PRODLOUŽENÁ pro skupinu A (13.11.2018 od 17:30) a pro skupinu B (13.11.2018 od 20:15). Obě prodloužené budou probíhat ve Velkém sále Měšťanské besedy za doprovodu tanečního orchestru Miroslava Novotného. Pozvánka pro všechny rodiče a kamarády účastníků tanečního kurzu. Celým večerem Vás provedou taneční mistři Nikola Gregoriades & Jana Gregoriadesová.  Můžete se těšit na první sólo účastníků tanečního kurzu se svými rodiči, módní přehlídku společenských šatů, bohatý program a vyhlášení nejlepších tanečních párů. Přijďte si užít nádherný večer v překrásném tanečním sále v Měšťanské besedě v Plzni. Na tuto akci doporučujeme přijít ve společenském oblečení dle předepsaného oblečení uvedeno na www.gregoriades.cz . Vstupenky si budete moci zakoupit na těchto místech: Pokladna Měšťanské besedy (Po-Pá 14:00-19:00), předprodej vstupenek vedle Informačního centra města Plzně (Po-Pá 9:00-18:00) nebo on-line v systému Měšťanské besedy (pro skupinu A zde: http://www.mestanska-beseda.cz/cz/detail.aspx?ID=1589  a pro skupinu B zde: http://www.mestanska-beseda.cz/cz/detail.aspx?ID=1835 .

 

 

 

 

 

TANEČNÍ KURZY (JARO 2019). Nabídku dětských tanečních kurzů naleznete zde: taneční kurzy pro děti , pro taneční kurz pro mládež zde: taneční kurzy pro mládež , pro taneční kurz pro dospělé & vysokoškoláky zde: taneční kurzy pro dospělé  

Sledujte také naše stránky na Facebooku !! Naleznete zde další aktuální informace a fotografie z minulého tanečního kurzu.

 

 

 
 

Taneční škola GREGORIADES ...taneční škola s 50ti letou tradicí | infolinka 720 121 060 | e-mail info@gregoriades.cz  | internet www.gregoriades.cz

Copyright © 1999-2018 | Všechna práva vyhrazena | design by TŠ GREGORIADES